Dystrybucja publikacji

Wydawnictwo ANS w Raciborzu informuje, że wszystkie zamówienia ksiażek do sprzedaży będą realizowane od 29.07.2024. Za utrudnienia przepraszamy.

Dystrybucja publikacji 

Drukowane publikacje Wydawnictwa ANS w Raciborzu można zakupić w Biurze Wydawnictwa pok. A 118 lub wysyłkowo. Lista publikacji dostępnych lub niedostępnych Wydawnictwa znajduje się w zakładce Katalog. Przy każdym tytule znajduje się cena brutto publikacji.

Wydawnictwo prowadzi również odpłatną dystrybucję publikacji w formie plików elektronicznych na platformach sprzedaży publikacji elektronicznych.

Dystrybucja publikacji drukowanych

Wydawnictwo ANS informuje, że od 28 marca 2023 r. jest możliwość zakupu publikacji Wydawnictwa w Biurze Wydawnictwa pok. A 118 lub po złożeniu zamówienia na adres

e-mail: dorota.mucha@akademiarac.edu.pl

Dystrybucja publikacji stacjonarnie

Drukowane publikacje Wydawnictwa ANS w Raciborzu można zakupić w Biurze Wydawnictwa Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu ul. Akademicka 1 pok. A 118.

Dystrybucja publikacji wysyłkowo

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem sprzedaży publikacji Wydawnictwa ANS w Raciborzu.

Kupujący wysyła formularz zamówienia drogą mailową na adres:  dorota.mucha@akademiarac.edu.pl.

Publikacje wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej wg tabeli opłat za przesyłki pocztowe 

Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. „O prawach konsumenta”, w ciągu 14 dni od daty otrzymania publikacji kupujący ma prawo zrezygnować z jej zakupu bez podawania przyczyny. Kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny. 

dystrybucja

Wydawnictwo ANS w raciborzu

adres

ul. Słowackiego 55, pok. A 118

47 – 400 Racibórz 

 

tel

32 415 50 20 / wew. 129, 128

dystrybucja

księgarnia internetowa pwszety.pl

adres

Księgarnia Wysyłkowa WWW.SPORTY.PL

ul. Nad Potokiem 6/31

30 – 830 Kraków

W księgarni dostępne tylko starsze publikacje Wydawnictwa PWSZ w Raciborzu

tel

012/ 681 36 22

502 261 114

Wydawnictwo upowszechniania dorobek wydawniczy Uczelni w drodze, nie tylko tradycyjnie pojętej dystrybucji, ale i bezpłatnego rozpowszechniania publikacji w postaci egzemplarza obowiązkowego         – publikacje Wydawnictwa otrzymują wszystkie uprawnione do tego Biblioteki zgodnie Rozporządzeniem Ministra Kultury i Sztuki.