Book Cover: Gabriela Habrom-Rokosz - Sztuka kadrowania. Studenckie Koło Naukowe Fotografii Artystycznej FOTON. Zarys działalności
Editions:Oprawa miękka - Pierwsze wydanie: zł 47,78
ISBN: 978-83-947623-1-5

Wiosną 2005 grupa studentów kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu, poszukujących odpowiedniego klimatu dla wyzwolenia swojego twórczego potencjału, zorganizowała seminarium popularno-naukowe na temat fotografii klasycznej. Publikacja dokumentuje dokonania oraz dorobek koła naukowego FOTON, grupa kierowana przez dr Gabrielę Habrom-Rokosz prezentuje swoje fotografie na licznych wystawach w kraju i za granicą. Album stanowi szczegółowy zapis wszystkich dokonań grupy oraz liczne fotografie, będące jej dorobkiem. Album wydano w kolorze.